HELP..!!!

pomožte jim..prosím

26. března 2009 v 14:43 | zdroj:www.leosenka.blog.cz

HLASTE SE!

je klub proti týrání zvířat...máte tam firmy, které vyrábí kosmetiku apod. bez testování na zvířatech, fotky týraných zvířat, přihlášku pro ,,boj'' proti týrání zvířat....apod..takže KAŽDÝ koum není lhostejné týrání zvířat..hlaste se taky!
- Zvířátka - trvalý odkaz

Anti MAXFAKTOR !!!

HNUS!
Až donedávna sem si myslela, že mejkap maskérů filmových hvězd je velmi dobrá značka a dokonce sem i pár výrobků měla!!!Ale po tom, co sem viděla se mi tato značka hnusí a myslím to upřímně...a nechápu jak tohle někdo může udělat...vždyť to zvíře se nemůže bránit!!...a prosím všechny nepodporujte tuto značku...pokaždé když v televizi uvidíte reklamu na Max Factor uvědomte si kolik zvířat muselo zemřít kvůli jednomu drahýmu výrobku!!...Zvířata prožívají při testování daného výrobku nepředstavitelnou bolest a většina z nich i zemře!!!
Nekupujte si MF!!!!


JESTLI MÁTE BLOG, ZKOPÍRUJTE TENTO ČLÁNEK A DEJTE HO NA SVŮJ BLOG! BOJUJTE ZA TATO BEZMOCNÁ ŽIVÁ STVOŘENÍ!!!! ROZŠIŘTE TENTO ČLÁNEK!!!

NEZABÍJEJTE NEVINNÝ

26. března 2009 v 14:40 | zdroj:www.leosenka.blog.cz

Zvířata jsou bytosti, které stejně jako my touží po životě, svobodě a společenství svých druhů. Stejně jako my prožívají radost, když jsou uspokojována jejich přirozené potřeby. Rovněž cítí bolest, stres a strach ze smrti. Mají neuvěřitelně bohatý citový život - matky nebo mláďata často zemřou steskem, když dojde k izolování mláďat od matky. A přesto se často lidé chovají ke zvířatům krutě a bezcitně.

Časy, kdy se krávy, kozy, drůbež a ostatní zvířata volně pásly na loukách, jsou nenávratně pryč. Spotřeba masa je dnes obrovská a obchod si vyžaduje tisíce tun masa za co nejnižší cenu. Aby byl ze zvířat co největší zisk, jsou ve velkochovech miliony živých tvorů zavřeny ve velmi těsných prostorech, ve kterých se nemohou ani otočit, úplně vytrženy z přirozeného způsobu života.
V drůbežárnách se kuřata vylíhnou, jsou roztříděna. Kohoutci jsou hromadně zabíjeni, což se mnohdy děje pomocí velmi drastických metod. Například v drůbežárně v Dobřenicích zjistila kontrola, že zde rozemílali kohoutky zaživa. Jinde jsou kohoutci naházeni zaživa do kontejneru nebo igelitového pytle, kde se udusí, či jsou rozmačkáni. Někde je používán na jejich zabíjení plyn. Slepice jsou nuceni trávit svůj život ve velmi těsných klecích. Jsou po čtyřech až pěti nacpány do jedné klece, přičemž na jednu slepici připadá plocha o velikosti archu papíru formátu A4. Vzhledem k tomu, že v takovýchto podmínkách jsou samozřejmě stresované a napadají se navzájem, jsou jim konce zobáků upalovány. V kravínech jsou krávy uvázány na řetězu a nuceny stát na roštech, na kterých často dochází k poranění jejich nohou.
Během transportů zvířat často nedostanou ani napít, ani najíst. Přitom v případě dálkové dopravy jsou často doslova natěsnané v nákladním vozidle po mnoho dlouhých hodin (nebo i dnů !!!). Je s nimi zacházeno velmi brutálně. Když jsou slepice cpané do transportních beden, dochází u nich ke zlomeninám nohou. Nemluvě o ovcích nucených seskakovat z výšky 1,5 m, a o kravách překládaných zavěšením za přední nohy.
Smrad, špína, holá podlaha s výkaly a močí, vypalování značek, kastrace bez umrtvení, uřezávání rohů i umělé oplodňování jsou velmi často součástí "péče o zvířata" ve velkochovech. Zvířata během celého svého života nespatří slunce, louku, stromy, potok … . Jsou brána jako stroje na výrobu masa, mléka, vajec, kůže … . Jejich utrpení nikoho nezajímá. Brutální transport na jatka a stejně brutální zabíjení je jenom završením lidské bezohlednosti a nedostatku úcty k životu ostatních tvorů. Celosvětově spotřebuje masný průmysl každoročně 8 miliard zvířat, denně 20 miliónů a jedno právě v této chvíli !!!!!!!
Věříme, že každý člověk je schopen soucitu s živými bytostmi. Pokud však nepřestaneme považovat zvířata za věci, tak bude naším jediným zájmem to, aby "fungovali" a uspokojovali naše stravovací návyky. Stres a zloba se budou přenášet z velkochovů a jatek i do mezilidských vztahů. Pokud bude v našich myšlenkách převládat dravost a chamtivost ve vtahu k bezbranným zvířatům, nenaučíme se ani respektovat práva všech ostatních lidí. Láska je ukrytá v našich srdcích, dovolme jí, aby se projevila.

=( !!

Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek né zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!
DÁL!!!!!!!!!!!!!!
Je to strašnééé!
- Zvířátka - trvalý odkaz

Dejte si také na blog!

petice

26. března 2009 v 14:37 | zdroj:www.leosenka.blog.cz

ZKOPÍRUJ SI Celý článek HNED TEĎ a oběhej RYCHLE všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně:PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Petice Tady.

Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samí)!


Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady.

Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.


( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!

P.S. I když tohodle pejska se nedalo už zachránit, můžeme zachránit ale další!

prosim vas jako nikdy pred tim.Určitě si to dejte na bolg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 

Reklama